Vyhledávání


VSTUPNÉ  /  MÍSTO  /  DOPRAVA  /  PARTNEŘI 

 

Stanové městečko:

Ke stanování bude vyhrazeno místo hned vedle areálu festivalu. Ve stanovém městečku budou umístěny mobilní toalety a umývací žlaby. Neručíme za bezpečnost věcí ve stanovém městečku a z tohoto důvodu doporučujeme nenechávat ve stanech cenné věci v době vaší nepřítomnosti. 

Ve stanovém městečku a na parkovišti i v areálu festivalu je zakázáno rozdělávat oheň. Ve festivalovém areálu bude dostatečný počet odpadkových košů a kontejnerů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu. 

Na festivalu bude permanentně přítomná zdravotnická služba a bude též umístěn zdravotnický stan. V případě nouze můžete kontaktovat členy pořadatelské služby. 

Vzhledem ke zvýšenému hluku v areálu festivalu doporučujeme své psí a jiné zvířecí miláčky nechat doma. V případě, že i přesto si s sebou svého psího miláčka vezmete, pak je jeho pohyb v areálu festivalu dovolen pouze na vodítku a s náhubkem.

Je zakázáno vnášet vlastní nápoje (mimo vodu) a jídlo do areálu.


Miasto Tent:

Obóz będzie zarezerwowane miejsce tuż po festiwalu.Miasto namiot będzie umieszczony toalet przenośnych i spadków. Nie jesteśmy odpowiedzialni za sprawy bezpieczeństwa w miasteczku namiotowym i dlatego zalecamy nie zostawiać cennych rzeczy w namiotachpodczas twojej nieobecności.
W miasteczku namiotowym na parkingu w festiwalowym terenie jest zabronione, aby ogień.
Teren festiwalu będzie wystarczająca liczba pojemników i kontenerów. Prosimy użytkowników, aby ich własnego dobra strzec czystości.
Festiwal będzie stale obecny służby zdrowia, a także będzie umieścić medyczną namiot. W nagłych przypadkach można skontaktować się z członków organizatorów.
 
Ze względu na wzrost hałasu w terenie festiwalu polecamy psa i inne zwierzęta opuszczają dom. W przypadku, gdy jeszcze z nim przy jego psie, to jego ruch w festiwalu dozwolone wyłącznie na smyczy i kagańców.
 
Zabrania się przynieść własne napoje (z wyjątkiem wody) i jedzenie w okolicy.